• Поточні проекти
  • Недавні проекти

Про фонд

Високий рівень науки і освіти - необхідна умова процвітання. Майбутнє країни в значній мірі залежить від культурного, наукового і технологічного розвитку, яке створюється в центрах культури, знань і наукових досліджень, які являють собою університети, що визначає необхідність значних інвестицій в безперервну освіту і наукові дослідження.

Створений Фонд заснований з метою об'єднання інтелектуальних, фінансових і організаційних зусиль українських та зарубіжних фізичних і юридичних осіб, а також випускників вузів для сприяння розвитку освіти і науки. Інший, не менш важливою, місією фонду є підтримка учнів і студентів, які постраждали від військових дій в районі Маріуполя.

Основні завдання Фонду
  • підтримка шкільної та вищої освіти (насамперед, в галузі природничих наук);
  • підтримка учнів і студентів, які постраждали від військових дій в районі Маріуполя;
  • підтримка наукових досліджень молодих учених;
  • установа стипендій обдарованим школярам, студентам і аспірантам;
  • надання благодійної допомоги вищій і середній школі;
  • підтримка науково-технічних проектів і програм з розробки та використання наукомістких технологій, відповідних пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки.
Фонд запрошує до співпраці всіх, кому не байдужа доля української науки і освіти, всіх, хто готовий на благодійній основі сприяти вирішенню завдань Фонду та брати участь в програмах Фонду або запропонувати свої власні програми, що відповідають цілям, проголошеним фондом. Дуже важливо, щоб ми зупинили деградацію освіти і науки, відродили здатність Української науки ефективно генерувати нові ідеї і технологи. Ваші пожертвування принесуть безперечну користь і будуть сприяти тому, щоб зробити світ кращим.

Підтримка

Підтримка шкільної та вищої освіти, наукових досліджень молодих учених.

Допомога

Допомога учням і студентам, які постраждали від військових дій в районі Маріуполя

Установа

Установа стипендій обдарованим школярам, ​​студентам і аспірантам

Оказание

Надання благодійної допомоги вищій і середній школі

Останні новини